Gruss Julius Theodor (Varnsdorf 1825 - 1865 Liberec)
Krajina s jelenem, signováno a datováno vpravo dole Julius Gruss 49, na zadní straně popsáno Pinxit Julius Gruss 1850, olej/plátno, 41 x 32,5 cm, lehce poškozená malba, rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 38.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |